Česky English

Jak pyramida prospívá lidskému organismu  

Předpokladem působení je správné nasměrování naší pyramidy podle magnetické osy Země - ve směru Sever-Jih.

Uvnitř pyramidy je většina záporných iontů /jako u tekoucích řek, vodopádů,po dešti/.Negativní ionizace  probouzí čilost,aktivitu, vyvolává pocit uspokojení, posiluje energii,urychluje  přirozené reparační a hojivé procesy. Modrá barva uklidňuje a reguluje samohojící procesy, je používána k relaxaci, meditacím.

Pro koho je užitečný pobyt v pyramidě

Doporučujeme i zdravým lidem navštívit pyramidu, alespoň 2 x ročně. Její energie Vám pomůže posílit organizmus, zvětšovat vitalitu, omlazovat, léčit a zmírňovat bolesti, urychlovat hojení ran, popálenin,neutralizovat negativní záření z životního  prostředí,energetizuje potraviny a nápoje.

Regenerace sil ale i psychického stavu je důležitá zejména u osob vystavených pracovnímu přetížení a velké psychické zátěži. Spánek v pyramidě nebo pod ní posiluje zdraví rekonvalescentům a oslabeným osobám a vede k tomu, že se člověk cítí vitálnější a jeho bioenergetický potencionál se doplňuje.

 

Nejlepší léčba je PREVENCE:

Mnozí lidé podceňují fakt, že v dnešním světě naše energetické zdroje, které   čerpáme  ze stravy, tekutin a vzduchu, už nejsou tak hodnotné, jako dříve a proto je vhodné jednou za čas našemu tělu energeticky pomoci. Naše těla jsou vystavena velké zátěži např.  elektrosmogu, zamořením chemického smogu, chemií v potravinách a vodě, geopatogenním zónám, nevhodnému stravování,spěchu a  stresu .....

Návštěva  pyramidy je tedy  vhodná při fyzické i psychické zátěži,  dále pak po operaci a po skončení léčení v nemocnici, za účelem dodání životní energie.

Dále vlivem různých psychických tlaků, kterým je dnešní člověk vystaven, vznikají bloky na fyzické i psychické úrovni a tím dochází k zablokování našich čaker (energetické vstupy a výstupy), což způsobuje nedostatek životní energie pro naše buňky a to se může projevit nějakým problémem v našem těle, případně  na naši  psychice (deprese, stres). Také mnoho lidí se domnívá, že jsou absolutně zdrávi, ale to nemusí být pravda, všechno v těle hned nebolí a nemusí být postřehnutelné a také lékaři nemusí vždy hned všechno odhalit, když se na to později přijde, tak už muže být pozdě, nebo mohou nastat značné problémy.....

V pyramidě ,  pod  ní či  v bezprostřední  blízkosti provádíme  zájemcům  zdravotně a energeticky harmonizující  masáže- ayurvédická holistická Abhyanga  - horkým olejem,    preventující nemoci,  úlevu od napětí, únavy a  bolestí, případně konzultací  a radou  nasměrujeme  klienta  na změnu životního stylu, aby sám uměl  řešit  příčiny zdravotních potíží.

Naší  pyramidou  již  prošlo  mnoho   lidí s různými zdravotními problémy z celé republiky, takže máme neustále možnost posuzovat zpětnou vazbou účinky pyramidální energie a můžeme skutečně upřímně konstatovat, že tento fenomén pyramidální  energie  je úžasný a  mocný nástroj  např. v léčitelství. Pyramidy budou v budoucnu zcela jistě běžným prostředkem v medicíně a různých odvětvích, ale ještě nějakou dobu potrvá, než si lidé uvědomí, že léčit se, nemusí nutně znamenat zašitou jizvu na těle a chemické prášky? A tímto se také podílíme  na osvětě našich spoluobčanů.

.

Pod  pyramidou se  léčí  i zvířata.

O naší pyramidě

Ubytování pyramida

Pyramidu jsem se rozhodla postavit v roce 1995. Oslovila jsem odbornici na pyramidy paní Mgr. Helenou Bejlkovou (agentura ROSA Plus s.r.o.), aby ve spolupráci s architektem navrhla stavbu pyramidy. Šlo především o orientaci konstrukce vůči zemským osám a její sklon. Výsledný projekt poté realizovali tesařští mistři.

Pyramida je vysoká 7 metrů. Její základ tvoří dřevěná konstrukce. Ve výšce 2,5 metru nad okolním terénem je vybudováno patro. Vlastní dřevěná podlaha pyramidy je průdušná (s mezery mezi trámky), aby se v ní dobře dýchalo (jako venku). Komárům zabraňuje vstup síťovina natažená do mezer mezi trámky.

Pyramida je prosklená. Na všech stranách jsou výklopná okna, aby bylo možné ji dobře a rychle vyvětrat. Okenní rámy jsou z duralu. Ze zdola vede do pyramidy příkré točité schodiště.

Prostor v pyramidě je odolný vůči povětrnostním vlivům. I za nepříznivého počasí je v ní příjemně teplo. Sladce se v ní usíná - když ležíte na zádech, díváte se vzhůru nebe. Ráno vás probudí vycházející sluníčko.

Uvnitř je přívod elektrické energie, což je užitečné např. pro lampičku nebo za extrémně chladného počasí pro topné těleso.

Schody do pyramidy

Přímo pod pyramidou je zavěšena houpačka - často se ní uvelebují hosté (vždy je o ní boj), neboť je v ní relaxace velmi příjemná. 

Pyramida slouží současně jako zastřešení prostorné terasy - jsou pod ní stoly se židlemi, křesílky a lavicemi. O chladných večerech lze posedět u příjemně praskajícího ohně ve velkém krbu, který zpříjemňuje atmosféru posezení.

Zkrátka prostředí ideální pro individuální pobyt i skupinové semináře.

Odkazy: