Česky English

Ohlasy návštěvníků

Ohlasy návštěvníků - pyramida Moravská Nová Ves

Zalovila jsem v emailové poště a zde předkládám  bezprostřední reakce návštěvníků areálu pyramidy. Některé z ohlasů jsou doslovným přepisem toho, co mi při loučení řekli.

Když se cítím hodně unavená, sama si do pyramidy jdu odpočinout. Obecně se mi uleví za podstatně kratší dobu (přibližně za polovinu) než kdybych si šla lehnout do postele. Nemůžu říci, že bych přímo energii pyramidy vnímala, ani nemám schopnosti, abych ji mohla měřit jako někteří senzibilové, kteří můj areál navštívili. Všímám si však návštěvníků, kteří se přijedou ubytovat, i těch, kteří přijedou na nějaký seminář. A vidím co to s nimi dělá.
Obecně se tu cítili dobře všichni maséři. Zřejmě tato profese sebou nese i vyšší citlivost a vnímavost na jemné energetické změny.

Vlasta Šoupalová
majitelka areálu
Naše nevšední podzimní zážitky ze sklípku pod pyramidou: po putování na kole
jsme byly přivítány příjemnou hostitelkou Vlastou a místní specialitou 
(nechte se překvapit), večer jsme strávily ve sklípku při burčáku a noc na 
zahradě v pyramidě. Pro pozorování zatmění měsíce to bylo naprosto jedinečné
místo - ubývající srpek měsíce jsme si mezi nocí a ránem užívaly vleže ze 
spacáku. Ráno nás na další cestu posilnila kukuřičná kaše a výběr zdravých 
pomazánek. Děkujeme za milé přijetí, péči i za skvělé jídlo. Míla, Zdena, 
Hanka -  Brno říjen 2015

 

Koncem června 2015 jsem se zúčastnila semináře pana Mgr. Martina Rongeho na 
téma Pálavské energie s personální biodynamikou v penzionu  Pod sluneční 
pyramidou majitelky paní Vlasty Šoupalové. Celé místo s krásnou zahradou a 
venkovním posezením má velice příjemnou energii umocněnou vyzařováním 
pyramidy. Tímto děkuji paní Vlastě za přátelské přijetí, celkovou atmosféru 
a vynikající vegetariánskou kuchyni. Seminář začal a také skončil v penzionu
a proběhl v komorním dámském obsazení. Navštívily jsme, s výkladem Mgr. 
Martina Rongeho, silová místa na Pálavě, sdílely společné energie a vzájemně
jsme se na této úrovni propojily. Odjížděla jsem obohacená o obrazy z 
nádherné krajiny a nabitá energií, která mi pomůže pokračovat ve vysokém 
pracovním nasazení a s vědomím, že se sem určitě vrátím.
Marie Třeboň

Letošního 3.ročníku červnového semináře Vědomí těla,vědomí dechu,vědomí mysli""  pod vynikajícím vedením lektora ing. Mahdala  po ranních očistných technikách - šatkarmách jsme si prožívali hluboký účinek působení cvičení jogy se  zaměřením pozornosti tatvy, a zažili rezonance a poslání  manter v pohybových meditačně laděných tancích - bezva - naboso v trávě.. Příjemným   zážitkem  zapůsobila bezpochyby projektorem prosvícená pyramida ve které Rosťa obohatil večer o zajímavou a pečlivě připravenou   přednášku ,meditaci. Tečkou na dobrou noc pak byly vzájemné, oblíbené masáže  hlavy , obličeje a ušní svíce.  Proměnlivé a občas větrné počasí s  jarními přeháňkami nám vůbec nevadilo - naopak, bylo ho  krásné pozorovat od pátku až do nedělního odpoledne prosklenými stěnami pyramidy , Všem jsem při závěrečném obědě poděkovala za drobné pomocné práce v areálu či v kuchyni v rámci karma-jogy. S dobrým pocitem a slibem že se příští rok zjara zase na podobné akci sejdeme  jsme se po závěrečném cvičení s meditací v neděli odpoledne  s přáním pěkného léta rozloučili. Vlasta  organizace,spoluvedení

Několik dojmů a postřehů 11 zůčastněných :
 

Moc děkuji za krásné sekání na semináři jogy v léčivé pyramidě v nádherném
Jihomoravském kraji. Síla klidu a míru   mě provázela ještě několik dní.
Děkuji tobě Vlasti, za nádherné ženské rituální tance, které jsou součástí
naší velké duše. Ráda se opět uchýlím do léčivého prostoru pyramidy .  Děkuji Lubica - Dubňany
 

 Joga Vikend bol uzasny, s uzasnymi ludmi v krasnom prostredi.na Morave. Pani majitelka nas rozmaznavala vybornym jedlom a dobrou energiou.
Vela som sa tam naucil, velmi som si oddychol a doplnil pozitivnou energiou.
Velmi odporucam aj do buducna a velmi sa tesim na podobny seminar aj buduci rok. Prajem Vam vela stastia a nech sa vam dari.
Roman z Bratislavy“

Relaxační pobyt pod pyramidou jsme dostali jako zážitkový svatební dar.Pobyt se nám velice líbil. Užili jsme si příjemnou olejovou masáž, výborné jídlo,klidnou atmosféru pod pyramidou i  výlety do okolí. Určitě budeme na naši posvatební cestu rádi a dlouho vzpomínat a zase se sem někdy rádi vrátíme.

Veronika a Tomáš Kaprálkovi Praha

Bydlení i kraj se nám velmi líbily, díky za vše. Ani jsme nedokázali za těch pár dní si vše prohlídnout a projet. Určitě přístí rok přijedeme zase. 

Miluše J., Hrochův Týnec

Už při vstupu do areálu pyramidy jsme byli příjemně uchváceni jeho pohodou. Pobyt byl skutečným relaxem pro naše těla i duše. Podnikali jsme výlety na kole do blízkého okolí, popíjeli místní vínečko a relaxovali v pyramidě a na houpačkách. Již po pár dnech jsme si tak odpočinuli, že nám k spánku stačilo jen pár hodin.

Strávili jsme také úžasnou noc v pyramidě - bylo to jako spát širým po nebem, ale v teplíčku prosklené konstrukce pyramidy. Ráno jsme se samovolně v partnerském objetí probudili s východem sluníčka doprovázené zpěvem ptáků jihomoravské přírody. 

Libor K., Praha

Ubytování a spaní v pyramidě je úžasné. Po spaní v pyramidě jsem byla skvěle odpočatá a kupodivu zmizela i bolest zad:-) Nezapomenutelné jsou i masáže, které je schopná zajistit majitelka penzionu. Můžu všem vřele doporučit.

Lucie V., Kunovice

V penzionu pod pyramidou jsem vedla kurz malování akvarelem. Tvořili jsme přímo pod pyramidou, účastnice v pyramidě spaly. V penzionu vládla skvělá atmosféra, užili jsme si malování i výletů po okolí. Určitě promyslím další návštěvu tohoto krásného místa.

Jana P., Vlašim

Vybrali jsme si z nabídky "Romantickou relaxaci" Romantika i relaxace byli opravdu báječné. Babí léto v krásné přírodě,večer skvělý koncert s cimbálkou, sklepy s právě bouřícím burčákem přímo v uličce. Vynikající masáže(a to už jich máme za leta dos absolvovaných ,tudíž můžem srovnávat). Nadstandartní pohostinnost majitelky, hezké posezení u krbu s vínkem. Relaxace v pyramidě ráno i večer,byla také velmi příjemná,stejně tak i možnost navštívit spoustu nádherných míst v této oblasti. Doporučujeme vyzkoušet.

Jarka a Milan P. z Prahy

Já nevím proč, ale ráda sem jezdím. Nemusím být přímo v pyramidě, cítím se dobře v celém areálu.

Dáša B.

Jsem masér a příležitostně jezdím do pyramidy masírovat. Nejlépe se mi pracuje za horkých letních večerů při zapadajícím sluníčku. I po náročném dni jsem po takové masáži jak znovuzrozený, přestože masírování je fyzicky náročná práce.

Vlado T.

Pyramida sem, pyramida tam, dobře se nám tu chlastá.

cyklisté z Jičína

Pracovat v otevřeném prostoru pod pyramidou vedle hořícího krbu byla vítaná změna oproti tomu, kdy pracuji v uzavřené místnosti s pacienty trpícími těžkými emocionálními stavy.

psycholožka z Jičína, Iva P.

Nejmenovaná operní pěvkyně se sem opakovaně jezdí nabíjet. Říká, že jí stačí pár hodin v pyramidě.

Ubytování v pyramidě vřele doporučuji. Rozhodně má pozitivní vliv na obnovu a uchování energie. Jinak si nedovedu vysvětlit,že jsem v neděli měl stále dost sil účastnit se dalších výletů v lednicko-valtickém areálu-a že je co vidět...

a i pokračovat po výletech v další ochutnávce dobrých vín. Určitě stojí za to si ubytování rezervovat v době konání slavností vín. Atmosféra  v uličce zvané "Výmol" je fantastická a ty dobroty! Díky za krásný víkend a těším se zase zjara na další návštěvu.  ing. ekonom Radek S. z Prahy 

 Ano i naše skupina s rezervací na příští rok na akci Den otevřených sklepů stále počítá a už teď se těšíme. Vyrazili bychom hned po práci abychom byli na akci už od rána. S ubytováním ve Vašem penzionu jsme byli moc spokojení. Hezké ubytování jehož velkou výhodou bylo, že se nachází přímo v uličce, kde se koná akce na kterou jsme přijeli. Co se nám opravdu velice líbilo, bylo krásné venkovní posezení. Na příští rok uvažujeme o pronájmu celého objektu. O Vašem penzionu se zmiňujeme  dál, jelikož jsme byli spokojeni.

 za 12 člennou skupinu Markéta z Kutné hory

Jedna psycholožka z Plzně do areálu pyramidy pravidelně na dva týdny v roce přijíždí. Nejraději tu tráví čas sama. Po celoroční duševně namáhavé práci je to pro ní skutečná očista.

Nepravidelně sem jezdí skupina jogínů. Všichni spí výhradně v pyramidě a pokaždé si libují.

Ocenil jsem zejména romantické prostředí starých sklepů a klid. Na sklípku se mi líbilo a vidím o na delší návštěvu příští léto.

Ondřej Č.- Technik Praha

V květnu 2012 jsem se zůčastnil celostátního čtyřdenního setkání příznivců regeneračních center Harmonie Praha.Bohatý program na téma, jak zlepšit své zdraví a jak hledat naplnění svého života byl dokreslen poklidným rytmem jihomoravské vesnice s vinnými sklípky, zasazené do malebné krajiny vinic a vinných stezek, které lákají k projížďce na kole. Na to bohužel však bohužel nezbyl čas, tak snad někdy jindy. S podobnou atmosférou jsem se setkal v místě konání, musím vzdát hold paní Vlastě, která celé akci zajistila rodinné zázemí svého penzionu i přednáškové místnosti. Na ranní zdravé snídaně na terase pod ochranou pyramidy asi nezapomenu. Děkuji,zase jsem (snad o něco) bohatší na duchu                                                                   Libor - vědec Praha

 

 Minulý týden jsem se zúčastnila čtyřdenního kurzu malování. Ubytovaní jsme byli ve Sluneční pyramidě, která nás všechny velmi nadchla. Krásná zahrada, kde jsme ráno cvičili jógu, romantické posezení pod pyramidou, výborná vegetariánská kuchyně
paní Vlasty - majitelky penzionu, pěkné čisté pokojíčky i zahradní chatka. Přijeli jsme sem malovat vinné sklípky a přírodu, ale bylo tu tolik věcí k vidění i prožití, že jsme nevěděli co dřív. Folklorní večer na počest 100 letého výročí narození Fanoše Mikuleckého v Bojanovicích, vystoupení dechovek, romantické koupání ve večerním jezeru, výborná vínečka místních vinařů...
Ani jsme všechno nestihli prozkoumat. Všichni jsme byli nadšení a nabití pozitivní energií, že jsme si slíbili, že tuto akci musíme zase brzy zopakovat a raději na delší dobu. Velký dík a uznání paní Vlastě ! Můžeme všem vřele doporučit.
Hana D. Brno

 

Napište nám i vy jaké vzpomínky máte na ubytování v Moravské Nové Vsi!